Зменшення акцизу на пальне, вироблене на давальницьких умовах

11 травня 2017 11

Акцизний податок сплачують особи, які виробляють підакцизні товари (продукцію), у т. ч. з давальницької сировини (пп. 212.1.1 Податкового кодексу України; ПК).

Податкові зобов’язання в разі передачі підакцизних товарів (продукції), вироблених із давальницької сировини, виникають на дату їх відвантаження виробником замовникові або, за його дорученням, іншій особі (п. 216.5 ПК).

Разом із цим суму акцизного податку до сплати з пального, для виробництва якого як сировину використали інші підакцизні товари, зменшують на суму податку, розрахованого для такої сировини (п. 217.6 ПК).

У разі надання на давальницьких умовах підакцизної сировини для виробництва нафтопродуктів замовник не є виробником готової продукції. Тому він не має права зменшувати податкове зобов’язання на суму податку, сплаченого з підакцизної сировини, використаної для виготовлення готової продукції.

 Лист ДФС від 26.04.2017 № 9023/6/99-99-15-03-03-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль