Списувати паливо без застосування норм — неприйнятно

10 травня 2017 1137

Норми витрат палива і мастильних матеріалів на автомобільному транспорті (далі — Норми) Мінтранс затвердив наказом від 10.02.1998 № 43. Вони призначені для юридичних осіб різних форм власності, що експлуатують автомобілі.

Суб’єкти господарювання самостійно встановлюють нормативні витрати палива відповідно до конкретних умов експлуатації. Фактичні обсяги витрати палива значно коливаються залежно від багатьох чинників, пов’язаних зі змінами умов експлуатації тощо. Тому під час розрахунків нормативних витрат палива слід враховувати додаткові норми витрат палива та коригуючі коефіцієнти, передбачені Нормами.

Списувати паливо і мастильні матеріали, використані дорожнім транспортом суб’єктів господарювання незалежно від відомчої підпорядкованості, форми власності або форми оподаткування, доцільно відповідно до Норм за єдиною прозорою системою.

Підприємство не має права застосовувати нормативні витрати палива, що перевищують гранично допустимі значення, встановлені Нормами, або безконтрольно списувати паливо і мастильні матеріали за «фактичними витратами».

Мінінфраструктури підтримує вимоги органів ДФС щодо обов’язкового застосування суб’єктами господарювання Норм під час списання палива і мастильних матеріалів.

Лист Мінінфраструктури від 21.02.2017 № 1441/18/10-17Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль