Повернення невикористаної субсидії готівкою не обкладається ПДФО

3 травня 2017 1193

Після закінчення опалювального сезону невикористану суму субсидії підприємство — виробник (виконавець) послуги має повернути до бюджету в повному обсязі. Йдеться про субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з:

  • централізованого опалення (теплопостачання);
  • постачання холодної та гарячої води і водовідведення;
  • газо- та електропостачання для індивідуального опалення (у разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення).

Частину невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг із газо-, електропостачання для індивідуального опалення перераховуватимуть на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачуватимуть через відділення поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта». Повертатимуть громадянам частину невикористаної субсидії у еквіваленті, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт•г електричної енергії (у разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення).

Частину заощаджених грошей виплачуватимуть на підставі заяви громадянина. Підрозділ із питань соцзахисту населення має повідомити одержувача субсидій про необхідність подавати заяву.

Важливо, що субсидію, незалежно від форми її виплати, не включають до оподатковуваного доходу платника (ст. 165.1.1 Податкового кодексу України). Тому отриману від держави суму субсидій не потрібно зазначати у декларації про доходи.

Постанова КМУ від 26.04.2017 № 300Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль