Розрахунок декретних працівниці, страховий стаж якої менший за шість місяців

3 травня 2017 93

Якщо страховий стаж застрахованої особи протягом 12 місяців перед настанням страхового випадку менший за 6 місяців, середню зарплату для розрахунку декретних визначають із нарахованої зарплати, з якої сплачували страхові внески.

При цьому діють обмеження, а саме: в розрахунку на місяць розмір нарахованої зарплати не має перевищувати двократного розміру мінзарплати і бути не меншим за мінзарплату, встановлену законом у місяці настання страхового випадку.

Середню зарплату з розміру мінімальної зарплати і двократного розміру мінзарплати визначають шляхом ділення цих показників на середньомісячну кількість календарних днів — 30,44.

Якщо середньоденна зарплата, розрахована з мінімальної зарплати, перевищує фактичну середньоденну зарплату, страхову виплату (допомогу по вагітності та пологах) за основним місцем роботи слід обчислювати із мінімальної середньоденної зарплати.

При цьому фактична середньоденна зарплата, яка перевищує мінімальну, не може бути більшою за розмір середньоденної, розрахованої із двократного розміру мінзарплати.

Лист ФСС з ТВП від 27.04.2017 № 2.4-38-740Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль