Як скласти податкову накладну на часткову попередню оплату за послуги

3 травня 2017 1084

Податкову накладну складають на кожне повне або часткове постачання товарів/послуг, а також на суму попередньої оплати (п. 201.1 Податкового кодексу України; ПК).

До обов’язкових реквізитів податкової накладної належать опис (номенклатура) товарів/послуг та їх кількість (обсяг). Податкова накладна має містити ідентичні показники, зазначені у первинних документах та в частині, яку оплатив контрагент-покупець або яку фактично виконав постачальник послуг. Тобто у графі 2 податкової накладної «Номенклатура товарів/послуг продавця» вказують дані у розрізі номенклатури постачання товарів/послуг.

До графи 6 «Кількість (об’єм, обсяг)» податкової накладної вносять дані щодо кількості (об’єму, обсягу) постачання товарів/послуг. Якщо складають податкову накладну на повне постачання послуги або попередню оплату у повному обсязі, у графі 6 зазначають «1». Якщо податкову накладну складають на часткове постачання послуги або попередню оплату у частковому розмірі  договірної вартості послуги, у графі 6 зазначають відповідну частку наданої (оплаченої) послуги у вигляді десяткового дробу.

Тому податкова накладна, що містить повний перелік послуг, оформлена за  частковою попередньою оплатою, не дає можливості ідентифікувати операцію. За такою накладною покупець не може віднести суми ПДВ до податкового кредиту, оскільки накладна не відповідає первинним документам.

Виправити помилку у податковій накладній постачальник може розрахунком коригування до неї (п. 192.1 ПК).

Лист ГУ ДФС у Чернігівській області від 20.04.2017 № 1464/10/25-01-12-01-09Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль