На роботу та навчання — тільки через військкомат

27 квітня 2017 937

Під час приймання на роботу (навчання) у громадян обов’язково перевірятимуть наявність військово-облікових документів (у військовозобов’язаних — військових квитків або тимчасових посвідчень, а у призовників — посвідчень про приписку до призовних дільниць).

Прийматимуть на роботу (навчання) призовників і військовозобов’язаних тільки після узяття їх на військовий облік у районних (міських) військкоматах.

Персональний облік призовників і військовозобов’язаних на підприємствах і надалі вестимуть згідно з типовою формою первинного обліку № П-2 «Особова картка працівника».

Так, у частині «Назва райвійськкомату за місцем реєстрації» розділу II заповнюватимуть дані на підставі військово-облікових документів, а в частині «Назва райвійськкомату за місцем фактичного проживання» — дані, отримані у військкоматі після проведення перевірки держорганами.

Підприємства, в яких працюють призовники і військовозобов’язані, повинні у п’ятиденний строк з дня подання відповідних документів вносити до особових карток таких працівників зміни щодо їх сімейного стану, місця проживання (перебування), освіти, місця роботи і посади та надсилати щомісяця до 5 числа повідомлення про зміну облікових даних до районних (міських) військкоматів за місцем реєстрації.

Лист Міноборони від 31.03.2017 № 116/9/5/2807Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль