До декларацій платників єдиного податку вносять технічні правки

27 квітня 2017 36

Мінфін уніс технічні правки до чинних форм декларацій платників єдиного податку.

Нагадаємо, що з 2016 року для третьої групи збільшено ставки єдиного податку. А саме: 3% для платників ПДВ і 5%  для неплатників (раніше — 2% і 4% відповідно).

Тому в деклараціях платника єдиного податку фізичної особи — підприємця та декларації платника єдиного податку третьої групи (юридичної особи) змінено ставки податку з 2% і 4% на 3% і 5%.

У декларації платника єдиного податку фізичної особи — підприємця оновлено виноску 6. Згідно з нею розділ VI декларації заповнює платник податку, який уточнює податкові зобов’язання (не заповнює платник податку, що подає декларацію «Довідково»).

Зміни внесено й до декларації платника єдиного податку четвертої групи. Зокрема, у новій редакції викладено виноску 8, яка стосується заповнення рядків 1.1, 1.2, 1.3, 1.4 та 2 декларації. Так, уточнено, що ці рядки заповнюють одним рядком щодо всіх земельних ділянок за одним кодом органу місцевого самоврядування за КОАТУУ. За потреби (наявності земельних ділянок за одним кодом органу місцевого самоврядування за КОАТУУ з різною нормативною грошовою оцінкою) кількість рядків 1.1, 1.2, 1.3, 1.4 та 2 може бути збільшено.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Наказ Мінфіну від 17.03.2017 № 369Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль