Ще одна спроба удосконалити Звіт про контрольовані операції

26 квітня 2017 31

Податківці оприлюднили оновлений проект наказу Мінфіну «Про затвердження Змін до форми та Порядку складання Звіту про контрольовані операції».

Оновлений проект, як і попередня його редакція, покликаний привести чинну форму Звіту про контрольовані операції (далі — Звіт) і Порядок його складання у відповідність до підпункту 39.4.2 Податкового кодексу України (ПК). Йдеться про зміни, запроваджені Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» від 21.12.2016 № 1797-VIII.

Оскільки змінено термін подання Звіту і підвищено вартісні критерії для визнання операцій контрольованими, пункти 1-3 розділу І «Загальні положення» Порядку складання Звіту пропонують викласти у новій редакції.

Заплановано також зробити зручнішою форму додатка до Звіту «Інформація про пов’язаних осіб», а графи додатка 1 до Порядку складання Звіту «Код підстави віднесення господарських операцій до контрольованих» уточнити.

Проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до форми та Порядку складання Звіту про контрольовані операції (завантажити)

Проект Змін до форми та Порядку складання Звіту про контрольовані операції (завантажити)

Додаток (завантажити)Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль