Коли та протягом якого строку складають розрахунки коригувань

26 квітня 2017 420

Якщо після постачання товарів/послуг змінюється сума компенсації їх вартості, товари/послуги повертають особі, яка їх надала, або постачальник повертає суму попередньої оплати товарів/послуг, суми податкових зобов’язань та податкового кредиту постачальника й отримувача підлягають коригуванню. Для цього складають розрахунок коригування до податкової накладної та реєструють його в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Розрахунок коригування до податкової накладної складають також, аби виправити помилки у податковій накладній, у т. ч. не пов’язані зі зміною суми компенсації вартості товарів/послуг (п. 192.1 Податкового кодексу України).

Тобто розрахунок коригування складають як для виправлення помилки в податковій накладній, так і у разі зміни умов договору.

Строк давності для складання розрахунку коригування до податкової накладної — 1095 днів з дати складання такої податкової накладної.

Лист ГУ ДФС у Черкаській області від 29.03.2017 № 7143/23-00-12-0214Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль