Адмінпослуги з ліцензування роздрібної торгівлі алкоголем і тютюном змінили

25 квітня 2017 29

ДФС унесла зміни до свого наказу від 24.10.2014 № 213 «Про затвердження Рекомендацій щодо організації роботи головних управлінь ДФС України із приймання документів та видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами».

Так, у центрах обслуговування платників (ЦОП) районного рівня прийматимуть документи та видаватимуть ліцензії, довідки про внесення місця зберігання роздрібних партій алкогольних напоїв і тютюнових виробів до Єдиного державного реєстру місць зберігання. Такі операції проводитимуть у межах надання адмінпослуг у сфері ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

А от суб’єкти господарювання, що торгують у Києві, можуть отримати адмінпослуги у сфері ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами виключно в ГУ ДФС у м. Києві.

Щоб отримати ліцензію, уповноважена особа суб’єкта господарювання має подати заяву до Головного управління за місцем провадження торговельної діяльності — надіслати рекомендованим листом або передати через ЦОП, створені у ДПІ (крім створених у ДПІ в м. Києві).

Якщо заяву подають через ЦОП, уповноважена особа приймає документи та забезпечує їх передачу за реєстром до структурного підрозділу Головного управління, до функцій якого належить загальне діловодство, протягом одного робочого дня з моменту отримання документів.

Наказ ДФС від 14.04.2017 № 266Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль