Про рахунки самозайнятих осіб податківцям повідомляють банки

18 квітня 2017 165

Банки та інші фінансові установи мають повідомляти про відкриття або закриття рахунку самозайнятої фізичної особи до органу контролю, в якому обліковується така особа.

Порядок подання повідомлень органам контролю про відкриття/закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах затверджений наказом МФУ від 18.08.2015 № 721.

Разом із цим підприємці та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, мають повідомляти про свій статус банкам та іншим фінансовим установам під час відкриття рахунків для проведення діяльності.

Тому в разі встановлення статусу клієнта як платника податків фінансова установа надсилає повідомлення про відкриття або закриття рахунків самозайнятої особи до органу контролю, в якому обліковується така особа.

Лист ДФС від 11.04.2017 № 7470/6/99-99-08-02-01-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль