Колишнім «спецрежимникам» повернуть кошти із заблокованих рахунків

18 квітня 2017 12

До 31.12.2017 сільгосптоваровиробникам, які до 01.01.2017 застосовували спецрежим з ПДВ, до суми, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, додадуть суму коштів, заблокованих на спецрахунку суб’єкта спецрежиму.

Йдеться про кошти, перераховані з 1 по 30 січня 2017 року колишніми платниками спецрежиму на спецрахунки, відкриті сільгосптоваровиробниками відповідно до ст. 209 Податкового кодексу України (ПК) в установах банків, але не більше за суму, яку мали спрямовувати на ці рахунки за даними податкової звітності за грудень 2016 року, крім уточнюючих розрахунків.

Таке збільшення проводитимуть одноразово за заявою сільгосптоваровиробника. Її слід подати у довільній формі до ДФС разом із копіями платіжних доручень, які підтверджують таке перерахування. Копії платіжних доручень мають бути завірені банком у встановленому порядку.

Після того як суми такого збільшення потраплять на рахунок сільгосптоваровиробника в системі електронного адміністрування ПДВ, він може подати до ДФС заяву про перерахування цих коштів на його поточний рахунок відповідно до пункту 200-1.6 ПК.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Закон України від 23.03.2017 № 1988-VIIIПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль