Списання коштів з електронного рахунку платника ПДВ

12 квітня 2017 461

Для перерахування ПДВ до бюджету ДФС надсилає Держказначейству реєстр платників ПДВ.

У ньому зазначають назву, податковий номер та ІПН платника, звітний період і суму ПДВ, яку потрібно сплатити до бюджету (п. 200.2 Податкового кодексу України; ПК).

На підставі цього реєстру Держказначейство не пізніше останнього дня строку, встановленого ПК для самостійної сплати податкових зобов’язань, перераховує суми ПДВ до бюджету.

Для обліку нарахованих і сплачених до бюджету сум податків, зборів, митних та інших платежів, єдиного внеску ДФС відкриває інтегровану картку платника (ІКП) за кожним платником і кожним видом платежу, що платник має сплачувати.

Якщо платник має податковий борг, кошти, що надходять від такого платника або в результаті стягнення боргу органами ДФС, зараховують за черговістю виникнення боргу незалежно від напряму сплати, що визначив платник. А саме: спочатку —  в рахунок погашення основної суми боргу, далі — погашають штрафні (фінансові) санкції, нараховані на такий борг. В останню чергу погашають пеню, нараховану на борг.

Лист ГУ ДФС у Житомирській області від 31.03.2017 № 1193/6/06-30-12-01-19Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль