Податковий кредит у майбутніх періодах

11 квітня 2017 213

Якщо платник ПДВ у відповідному звітному періоді не включив до податкового кредиту суму ПДВ на підставі отриманих податкових накладних/розрахунків коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих в ЄРПН, він зберігає таке право протягом 365 к. дн. із дати складення податкової накладної/розрахунку коригування (п. 198.6 Податкового кодексу України; ПК).

Таке правило не поширюється на інші документи, які згідно з нормами ПК є підставою для формування податкового кредиту (митні декларації, документи, перелічені в пункті 201.11 ПК).

Якщо платник у періодах виникнення права на податковий кредит не включив до його складу суми ПДВ на підставі документів, які без отримання податкової накладної дають право на податковий кредит, такі суми ПДВ він може включити до податкового кредиту, подавши уточнюючі розрахунки за звітні періоди, у яких виникло таке право.

Уточнюючі розрахунки складають за правилами, встановленими статтею 50 ПК для самостійного виправлення помилок, допущених у раніше поданій звітності, зважаючи на строки давності, передбачені статтею 102 ПК.

Лист ДФС від 03.03.2017 № 4476/6/99-99-15-03-02-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль