ПДВ з інженерних послуг нерезидентові

7 квітня 2017 18

Інженерні послуги (ремонт промислового обладнання), надані платником ПДВ за межами митної території України нерезидентові, не є об’єктом оподаткування ПДВ.

Податкових зобов’язань з ПДВ за такою операцією не визначають тіа податкової накладної не складають.

Обсяги таких операцій відображають у рядку 5 розділу I «Податкові зобов’язання» податкової декларації з ПДВ й уточнюють у додатку 6 до неї.

Якщо придбані та/або виготовлені платником активи він використовує надалі частково в оподатковуваних та не оподатковуваних ПДВ операціях (у т. ч. в операціях, що не є об’єктом оподаткування ПДВ), такий платник має нарахувати податкові зобов’язання з ПДВ відповідно до пункту 199.1 Податкового кодексу України (ПК) на основі частки, визначеної на підставі пункту 199.2 ПК.

Якщо придбані та/або виготовлені платником активи він надалі повністю використовує в не оподатковуваних ПДВ операціях (у т. ч. операціях, що не є об’єктом оподаткування ПДВ), такий платник має нарахувати податкові зобов’язання з ПДВ відповідно до пункту 198.5 ПК.

Лист ДФС від 03.03.2017 № 4484/6/99-99-15-03-02-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль