Проект нової форми акта про результати перевірки дотримання принципу «витягнутої руки»

6 квітня 2017 274

ДФС оприлюднила проект наказу про затвердження нової форми акта (довідки) про результати перевірки з питань дотримання платником податків принципу «витягнутої руки» (далі — акт) та Вимог до його (її) складання, розроблений Мінфіном.

Оновлення форми акта зумовили зміни, внесені до статті 39 Податкового кодексу України (ПК). Зокрема, зміни у назві перевірки та порядку проведення перевірок з питань дотримання платником податків принципу «витягнутої руки».

Прийняття наказу спрямоване на забезпечення виконання норм ПК та врегулювання спірних питань між органами контролю та платниками податків під час застосування положень підпункту 39.5.2.17 ПК.

Проект наказу «Про затвердження форми акта (довідки) про результати перевірки з питань дотримання платником податків принципу «витягнутої руки» та Вимог до його (її) складення» (завантажити)

Проект форми акта (довідки) про результати перевірки з питань дотримання платником податків принципу «витягнутої руки» (завантажити)

Вимоги до складення акта (довідки) про результати перевірки з питань дотримання платником податків принципу «витягнутої руки» (завантажити)Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль