Придбання товарів чи послуг для потреб офісу: наслідки з ПДВ

4 квітня 2017 1172

Суми ПДВ, сплачені під час придбання товарів/послуг, необхідних для трудових, господарсько-адміністративних і санітарних потреб підприємства (мийні, очисні, дезінфекційні засоби, туалетний папір, одноразові рушники та інше), для потреб офісу (бутильована питна вода та послуги з оренди кулера для бутильованої питної води), включають до складу податкового кредиту за наявності документального підтвердження.

Підтвердженням є податкові накладні / розрахунки коригування до таких податкових накладних, зареєстровані в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН).

Разом з тим платник ПДВ зобов’язаний нарахувати податкові зобов’язання, скласти не пізніше останнього дня звітного періоду та зареєструвати в ЄРПН у встановлені терміни зведену податкову накладну за активами, які призначають або починають використовувати в операціях, що не є господарською діяльністю (пп. «г» п. 198.5 Податкового кодексу України).

Для товарів/послуг, необоротних активів, придбаних або виготовлених до 01.07.2015 такі зведені податкові накладні складають і реєструють у ЄРПН у разі, якщо під час придбання або виготовлення таких активів суми ПДВ були включені до складу податкового кредиту.

Лист ГУ ДФС у м. Києві від 24.03.2017 № 6305/10/26-15-12-01-18Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль