Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки несільськогосподарських угідь на 2017 рік

30 березня 2017 237

Спеціальний порядок індексації нормативної грошової оцінки земель з метою справляння плати за землю не поширюється на несільськогосподарські угіддя.

Під час нарахування плати за землю на 2017 рік за несільськогосподарські угіддя (зокрема, господарські будівлі і двори) нормативну грошову оцінку таких земель застосовують з огляду на коефіцієнт індексації, величину якого визначають у порядку, встановленому статтею 289 Податкового кодексу України (ПК), тобто 1,124 (112,4% ÷ 100).

Довідково: Стаття 289 ПК визначає загальний порядок індексації нормативної грошової оцінки земель з метою застосування податкового законодавства, відповідно до якого коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель визначають на підставі індексу споживчих цін за попередній рік. За цією нормою коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель, на який індексується нормативна грошова оцінка земель станом на 1 січня поточного року, розраховують за формулою: Кi = І ÷ 100, де І — індекс споживчих цін за попередній рік. У разі якщо індекс споживчих цін перевищує 115%, його застосовують зі значенням 115. Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель застосовують кумулятивно залежно від дати проведення нормативної грошової оцінки земель.

Спеціальний порядок індексації нормативної грошової оцінки земель з метою справляння плати за землю встановлено на 2016 рік. Відповідно до нього коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки землі становить:

  • для сільськогосподарських угідь (ріллі, багаторічних насаджень, сіножатей, пасовищ та перелогів) — 1,0;
  • для земель несільськогосподарського призначення — 1,06.

Лист ГУ ДФС у Рівненській області від 20.03.2017 № 1043/10/17-00-12-03-09Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль