text
Головбух

З 1 квітня змінюється порядок взаємодії держорганів під час бюджетного відшкодування ПДВ

  • 29 березня 2017
  • 280

Дані Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ (далі — Реєстр), крім реквізитів поточного рахунка платника ПДВ, не є інформацією з обмеженим доступом та підлягають оприлюдненню на офіційному веб-сайті Мінфіну (пп. 200.7.3 Податкового кодексу України).

На виконання цих вимог Кабінет міністрів України наказом від 03.03.2017 № 326 затвердив Порядок інформаційної взаємодії Мінфіну з ДФС та Держказначейством в процесі формування Реєстру заяв про повернення сум бюджетного відшкодування ПДВ.

Кожного дня (крім вихідних, святкових і неробочих днів) ДФС до 10 години вноситиме до Реєстру інформацію за попередній робочий день.

ДФС під час внесення до Реєстру даних заяви про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ зазначатиме дату узгодження суми відшкодування (тобто дату закінчення граничного строку проведення камеральної перевірки) та суму узгодженого бюджетного відшкодування.

Разом із цим ДФС вказуватиме платіжні реквізити для перерахування бюджетного відшкодування відповідно до заяви платника ПДВ або на його поточний рахунок, або на бюджетні рахунки у рахунок сплати грошових зобов’язань/погашення податкового боргу такого платника ПДВ з інших платежів, що сплачуються до державного бюджету.

До 11 години операційного дня Держказначейство отримуватиме з Реєстру інформацію про узгоджені суми бюджетного відшкодування та платіжні реквізити для його перерахування.

На підставі цих даних Держказначейство перераховуватиме узгоджені суми бюджетного відшкодування на зазначені рахунки у хронологічному порядку відповідно до черговості внесення до Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування в межах коштів, наявних на єдиному казначейському рахунку.

Держказначейство не пізніше 10 години робочого дня, що настає за днем перерахування бюджетного відшкодування, вноситиме про це інформацію до Реєстру.

Отриману від ДФС та Держказначейства інформацію Мінфін оброблятиме в автоматичному режимі до 11 години та щоденно (крім вихідних, святкових і неробочих днів) оприлюднюватиме Реєстр на своєму офіційному веб-сайті.

Наказ набере чинності з 01.04.2017.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Тримайте руку на пульсі бухгалтерських новин

Зареєструйтеся та отримайте:

  • найсвіжіші бухгалтерські новини
  • спеціалізовані статті від провідних експертів
  • запрошення на освітні заходи

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×