Реєстр отримувачів бюджетної дотації: форма і порядок ведення

27 березня 2017 376

Уряд затвердив Порядок ведення та форму Реєстру отримувачів бюджетної дотації (далі — Реєстр). Обов’язок ведення Реєстру покладено на ДФС.

Для внесення до Реєстру сільгоспвиробники подають заяву встановленої форми до ДФС за місцем свого обліку платником ПДВ протягом 5 календарних днів після закінчення граничного строку подання податкової декларації з ПДВ за звітний місяць, в якому досягнуто необхідних обсягів.

Заяву подають або безпосередньо до ДФС, або електронними засобами. Датою подання заяви за першого способу є дата отримання заяви ДФС. За подання в електронному вигляді ДФС надсилає першу квитанцію на підтвердження отримання заяви до розгляду. У разі відсутності підстав для відмови у внесенні сільгоспвиробника до Реєстру ДФС має протягом трьох робочих днів після надходження заяви внести його до Реєстру та надіслати на підтвердження цього другу квитанцію.

У другій квитанції ДФС зазначає дати внесення до Реєстру та набуття статусу отримувача бюджетної дотації, а у разі відмови — причини.

Зміну найменування, прізвища, імені, по батькові або податкового номера одержувача бюджетної дотації вносять до Реєстру без подання заяви. Інші зміни — на підставі заяви платника.

Виключають із Реєстру у разі самостійного рішення платника за його заявою або примусово за рішенням ДФС у передбачених випадках.

Дані Реєстру оприлюднюють на офіційному веб-сайті ДФС.

Постанова КМУ від 21.02.2017 № 179Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль