Електронний доступ до даних про нерухомість — тільки з ЕЦП

6 жовтня 2015 14
Оновлено порядок надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

Оновлено порядок надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі — Реєстр прав), затверджений постановою КМУ від 24.12.2014 № 722.

Інформація з Реєстру прав надається незалежно від місцезнаходження нерухомого майна у паперовій (держреєстратором, нотаріусом) або електронній (через сайт Мін’юсту) формах, що мають однакову юридичну силу, без проставляння підпису та печатки держреєстратора, нотаріуса. Але це не стосується надання інформації з Реєстру прав під час проведення держреєстрації речових прав на нерухомість і їх обтяжень, взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.

За надання інформації з Реєстру прав справляється плата, яка не повертається при отриманні інформації про відсутність зареєстрованих речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у реєстрах Мін’юсту.

Інформація з Реєстру прав в електронній формі надається користувачам, які зареєструвалися на сайті Мін’юсту з використанням ЕЦП/іншого альтернативного засобу ідентифікації особи. Крім цього, при реєстрації користувач обов’язково зазначає відомості про ПІБ, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серію та номер паспорта громадянина України.

Пошук відомостей здійснюється за:

  • суб’єктом права (ідентифікаційними даними фізособи/юрособи);
  • об’єктом нерухомого майна (реєстраційним номером, адресою, кадастровим номером земельної ділянки).

Постанова діє з дня офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль