Внесок до статутного капіталу ПДВ не обкладають

20 березня 2017 604

Операції з випуску, розміщення у будь-які форми управління, продажу за кошти цінних паперів, що емітовані суб’єктами підприємницької діяльності, включаючи інші форми корпоративних прав; обміну корпоративних прав на інші корпоративні права не є об’єктом оподаткування (пп. 196.1.1 Податкового кодексу України; ПК).

Тому операція із внесення грошових коштів до статутного (складеного) капіталу товариства в обмін на корпоративні права (частки у статутному фонді) не підпадає під об’єкт оподаткування ПДВ.

Об’єктом оподаткування податком на прибуток є фінрезультат підприємства, визначений за правилами бухгалтерського обліку, відкоригований на податкові різниці.

Водночас ПК не передбачено коригування фінрезультату до оподаткування на різниці від операцій із внесення фінансових інвестицій до статутного капіталу товариства.

Лист ДФС від 28.02.2017 № 4066/6/99-99-15-02-02-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль