З 21 березня набирає чинності оновлена форма декларації з плати за землю

15 березня 2017 803

Оновлено форму Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (далі — декларація).

Як і обіцяли податківці, нова форма декларації дає платникам можливість зазначити дату держреєстрації прав на земельну ділянку та документів, що засвідчують/підтверджують право оренди землі. Дотепер платники мали змогу зазначити лише відомості про місяць і рік.

Площу земельної ділянки в оновленій декларації можна зазначити не лише в гектарах, а й у квадратних метрах. Також до декларації внесли уточнення, що нормативну грошову оцінку зазначають за одиницю площі земельної ділянки.

Зручнішим для платників стало уточнення податкових зобов’язань, бо оновлена декларація не вимагає від платника розмежовувати суми збільшення/зменшення податкових зобов’язань на ті, за якими ще не настав строк сплати, і на ті, за якими строк сплати вже минув.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування (заплановано опублікувати в «Офіційному віснику України» за 21.03.2017 № 23).

Зауважимо, що платники плати за землю, які щомісяця подають декларацію з урахуванням положень пункту 46.6 Податкового кодексу України, вперше звітуватимуть за новою формою декларації в травні за квітень 2017 року.

Наказ Мінфіну від 23.01.2017 № 9Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль