Заповнення акцизної декларації у разі продажу пального з АЗС та АГЗС

6 березня 2017 143

Починаючи з 01.01.2017 роздрібний акцизний податок з реалізації пального включають до основної ставки акцизного податку на пальне, встановленої підпунктом 215.3.4 Податкового кодексу України (ПК). При цьому з ПК виключено норми щодо фізичного відпуску пального через АЗС та/або АГЗС. Такі зміни запровадив Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» від 20.12.2016 № 1791-VIII.

Тобто з 01.01.2017 операції з реалізації з АЗС/АГЗС пального не є об’єктом оподаткування акцизним податком з роздрібного продажу підакцизних товарів.

Тому суб’єкти господарювання, які реалізують пальне з АЗС/АГЗС, складають та подають до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації декларацію акцизного податку (далі — декларація) як платники акцизного податку з реалізації пального. У такій декларації розділ Д «Податкові зобов’язання з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів» вони не заповнюють. Також до декларації не подають додаток 6 «Розрахунок суми акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів».

Суму акцизного податку з реалізації пального розраховують у додатку 11 до декларації. Додамо, що додаток 11 обов’язково заповнюють усі платники акцизного податку з реалізації пального, у т. ч. виробники, незалежно від того, чи був у звітному періоді об’єкт оподаткування.

Лист ДФС від 27.02.2017 № 4038/6/99-95-42-03-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль