Фінзвітність за 2016 рік через інфляцію коригувати не потрібно

6 березня 2017 207

П(С)БО 22 «Вплив інфляції» та МСБО 29 «Фінансова звітність в умовах гіперінфляції» містять суттєві відмінності у визначенні чинників, які характеризують гіперінфляційні процеси в економіці країни, що може призвести до неспівстаності показників фінзвітності.

Щоб забезпечити єдині правила ведення бухобліку та складання фінзвітності підприємствами, які відповідно до законодавства мають оприлюднювати річну фінзвітність, Мінфін видав наказ «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з питань бухгалтерського обліку» від 17.02.2017 № 241.

Цей наказ вносить зміни до П(С)БО 22. Зокрема, передбачають встановити сукупність специфічних кількісних та якісних характеристик економічного середовища країни, притаманних гіперінфляційній економіці, за наявності яких показники річної фінзвітності підлягають перерахунку із застосуванням коефіцієнта коригування.

Водночас Методологічна рада з бухобліку при Мінфіні дійшла висновку, що підстав для коригування підприємствами фінзвітності за 2016 рік немає.

Лист Мінфін від 28.02.2017 № 11410-06-5/5390Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль