Як штрафуватимуть за порушення порядку складення та подання «трансфертно-цінової» звітності

3 березня 2017 320

Дякувати податківцям, адже вони детально роз’яснили, як з 01.01.2017 року застосовуються штрафи за порушення порядку звітування щодо трансфертного ціноутворення.

Зокрема, контролери нагадали, що у разі встановлення після 01.01.2017 фактів такого порушення для розрахунку штрафних санкцій використовується прожитковий мінімум для працездатної особи, встановлений на 1 січня відповідного податкового (звітного) року, за який встановлено порушення.

Крім того, податківці роз’яснили особливості розрахунку термінів при застосуванні штрафних санкцій. Так, сума штрафних (фінансових) санкцій (штрафу), що визначена у податковому повідомленні-рішенні за формою «ПС», підлягає сплаті протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання цього податкового повідомлення-рішення (у разі проведення адміністративного або судового оскарження протягом десяти календарних днів, що настають за днем узгодження). Днем закінчення процедури адміністративного оскарження вважають день узгодження грошового зобов’язання платника податків. При зверненні платника податків до суду з позовом щодо визнання протиправним та/або скасування рішення контролюючого органу грошове зобов’язання вважається неузгодженим до дня набрання судовим рішенням законної сили (пп. 56.17.5 та п. 56.18 Податкового кодексу України, ПК).

Отже, якщо платник податків (після застосування до нього штрафних санкцій, визначених абзацами 1-4 п. 120.3 ПК) знов-таки не подає звіт про контрольовані операції/документацію з трансфертного ціноутворення, контролюючий орган застосовую штрафні санкції, визначені вже абзацами 6 та 7 пункту 120.3 ПК.

Лист ДФС від № 3282/7/99-99-14-01-02-17Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль