Нова форма заяви на внесення сільгосптоваровиробників до Реєстру отримувачів бюджетної дотації

3 березня 2017 797

Мінфін затвердив форми заяв про внесення сільськогосподарського товаровиробника до Реєстру отримувачів бюджетної дотації (форма № 1-РОБД) та про зняття сільськогосподарського товаровиробника з реєстрації як отримувача бюджетної дотації (форма № 2-РОБД).

Так, сільгосптоваровиробник для внесення до Реєстру отримувачів бюджетної дотації має подати до контролюючого органу за місцем свого обліку як платника ПДВ заяву за формою № 1-РОБД. Таку заяву подає безпосередньо керівник або представник сільськогосподарського товаровиробника з обов’язковим документальним підтвердженням особи та її повноважень.

У заяві зазначають підстави для внесення сільгосптоваровиробника до Реєстру отримувачів бюджетної дотації, передбачені пунктом 16-1.1 Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України» від 24.06.2004 № 1877-IV, та перелік видів діяльності такого сільгосптоваровиробника, здійснення яких дає право на отримання бюджетної дотації.

Наказ набрав чинності із дня його офіційного опублікування (оприлюднений в «Урядовому кур’єрі» від 28.02.2017 № 39). Отже, форми заяв є чинними з 28.02.2017.

Наказ Мінфіну від 23.02.2017 № 275Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль