Які виплати враховують під час обчислення мінімальної зарплати

28 лютого 2017 724

Перелік виплат, яких не враховують під час обчислення розміру зарплати працівника для забезпечення її мінімального розміру, встановлено Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 06.12.2016 № 1774-VIII.

Це доплати за роботу у несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, за роботу в нічний та надурочний час, роз’їзний характер робіт, премії до святкових і ювілейних дат.

Крім того, обчислюючи мінзарплату, не враховують також доплати медпрацівникам за роботу у шкідливих та важких умовах праці, що встановлені за результатами атестації робочих місць, доплати працівникам, які використовують у роботі дезінфікувальні засоби, та працівникам, зайнятим прибиранням туалетів, що їх нараховують відповідно до Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених спільним наказом Мінпраці і МОЗ від 05.10.2005 № 308/519.

Решту виплат мають враховувати до мінзарплати. До таких, зокрема, належать: доплати за суміщення професій (посад) і виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника; доплати за розширення зони обслуговування чи збільшення обсягу виконаних робіт; доплата за ненормований робочий день; надбавка за класність водіям; доплати за вчене звання, за науковий ступінь; надбавка за вислугу років; виробничі премії; індексація.

Лист Мінсоцполітики від 14.02.2017 № 344/0/101-17/281Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль