Визначено процедуру погодження позапланової перевірки за зверненням фізособи

24 лютого 2017 400

Спільним наказом Мінекономрозвитку та ДРС затверджений Порядок надання погодження на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) на підставі обґрунтованого звернення фізичної особи про порушення суб’єктом господарювання її законних прав (далі — Порядок).

Порядок визначає процедуру надання ДРС погодження на проведення позапланового заходу держнагляду (контролю) на підставі обґрунтованого звернення фізособи про порушення суб’єктом господарювання її законних прав або вмотивованої відмови у погодженні.

Так, з метою об’єктивного розгляду питань погодження на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) у ДРС утворюватиметься Рада з питань державного нагляду (контролю).

Погодження або вмотивована відмова у погодженні надається ДРС органу державного нагляду (контролю) протягом п'яти робочих днів з дня надходження відповідного звернення і оприлюднюються на офіційному веб-сайті ДРС у день їх надання.

Також наказом затверджено форму погодження на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) на підставі обґрунтованого звернення фізичної особи про порушення суб’єктом господарювання її законних прав.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування. Заплановано опублікувати наказ в Офіційному віснику України № 17 від 28.02.2017.

Наказ Мінекономрозвитку та ДРС від 20.01.2017 № 56/5Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль