Оплачений рахунок-фактура є підставою для відображення операцій у бухобліку

24 лютого 2017 1814

Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо усунення адміністративних бар’єрів для експорту послуг» від 03.11.2016 № 1724-VIII спростив документооборот підприємств.

Зокрема, зменшена кількість вимог до первинного документа та скорочено перелік його обов’язкових реквізитів. Тому первинний документ — це документ, який містить відомості про господарську операцію.

Оплачений (акцептований) рахунок-фактура (інвойс) також може бути підставою для відображення в бухгалтерському обліку господарських операцій з постачання товарів, робіт (послуг) без обов’язкового складання акта приймання-передачі.

Рахунок фактура може бути складений у паперовій або в електронній формі та повинен мати реквізити, які ідентифікують госпоперацію та її учасників.

Такими реквізитами можуть бути: назва підприємства, від імені якого складений рахунок-фактура, назва контрагента, зміст, обсяг та одиниця виміру операції, особистий підпис та інші дані, що ідентифікують особу, яка склала рахунок-фактуру.

Лист Мінфіну від 16.02.2017 № 31-11410-06-5/4339Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль