text
Головбух

Оприлюднено проекти заяв про внесення сільгоспвиробника до Реєстру отримувачів бюджетної дотації

 • 23 лютого 2017
 • 498

Державна фіскальна служба України оприлюднила проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження форм заяв про внесення сільськогосподарського товаровиробника до Реєстру отримувачів бюджетної дотації та про зняття сільськогосподарського товаровиробника з реєстрації як отримувача бюджетної дотації».

Проект розроблений відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» від 20.12.2016 р. № 1791-VIII в частині забезпечення реалізації п. 161.2 ст. 161 розділу VI Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України» від 24.06.2004 р. № 1877-IV (далі — Закон).

Проектом пропонується затвердити такі форми документів:

 • форму заяви про внесення сільськогосподарського товаровиробника до Реєстру отримувачів бюджетної дотації (ф. № 1-РОБД);
 • форму заяви про зняття сільськогосподарського товаровиробника з реєстрації як отримувача бюджетної дотації (ф. № 2-РОБД).

Заяви за ф. № 1-РОБД, ф. № 2-РОБД заповнюються та подаються в електронному вигляді або безпосередньо до контролюючого органу керівником або представником с/г товаровиробника.

У заяві за ф. № 1-РОБД зазначаються підстави для внесення с/г товаровиробника до Реєстру отримувачів бюджетної дотації, а саме:

 • перелік видів діяльності відповідно до п. 161.3 ст. 161 розділу VI Закону з посиланням на підпункт зазначеного пункту і КВЕД, а також визначенням основного виду діяльності с/г товаровиробника;
 • суми вартості реалізованої с/г товаровиробником сільськогосподарської продукції та її питома вага у сукупній вартості всіх товарів, поставлених протягом попередніх 12 послідовних звітних податкових періодів (місяців).

Підставами для подачі платником заяви за ф. № 2-РОБД є виключно підстави, зазначені у п. 161.1 ст. 161 розділу VI Закону, а саме:

 • зняття з реєстрації як отримувача бюджетної дотації (у випадку, коли відсутні підстави для виключення відповідно до підпунктів «б» – «г» цього пункту);
 • недотримання вимоги щодо питомої ваги вартості сільськогосподарських товарів у вартості всіх поставлених товарів, передбаченої п. 161.1 ст. 161 розділу VI Закону;
 • прийняття рішення про припинення шляхом ліквідації або реорганізації;
 • анулювання реєстрації платником ПДВ.

Проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження форм заяв про внесення сільськогосподарського товаровиробника до Реєстру отримувачів бюджетної дотації та про зняття сільськогосподарського товаровиробника з реєстрації як отримувача бюджетної дотації» (Завантажити)

Форма заяви про внесення сільськогосподарського товаровиробника до Реєстру отримувачів бюджетної дотації (Завантажити)

Форма заяви про зняття сільськогосподарського товаровиробника з реєстрації як отримувача бюджетної дотації (Завантажити)

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Тримайте руку на пульсі бухгалтерських новин

Зареєструйтеся та отримайте:

 • найсвіжіші бухгалтерські новини
 • спеціалізовані статті від провідних експертів
 • запрошення на освітні заходи

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×