Як у податковій накладній відобразити одночасне постачання послуг і товарів

23 лютого 2017 1039

Починаючи з 01.01.2017 при складанні податкової накладної запроваджується заповнення коду товару згідно з УКТ ЗЕД, для послуг — коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг.

Про це вкотре нагадали податківці, відзначивши, що у разі якщо договором, крім постачання послуг, передбачено також постачання  товарів, в графі 3 табличної частини податкової накладної необхідно зазначати номенклатуру  товарів із класифікацією товару згідно з УКТ ЗЕД.

Відповідно до загальних положень Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016:2010, цей документ узгоджено з класифікацією видів економічної діяльності (КВЕД) та Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТ ЗЕД).

Структура класифікатора продукції та послуг ДК 016:2010 визначена на рівні секцій.

В УКТ ЗЕД товари систематизовано за розділами, групами, товарними позиціями, товарними підпозиціями, найменування і цифрові коди яких уніфіковано з Гармонізованою системою опису та кодування товарів.

Тобто, платник податку повинен самостійно визначити код товару згідно з УКТ ЗЕД відповідно до Основних правил інтерпретації УКТ ЗЕД, передбачених Законом України «Про Митний тариф України», з урахуванням пояснень і методичних рекомендацій Держмитслужби, та зазначити його в податковій накладній.

Головне управління ДФС у Дніпропетровській областіПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль