Код і походження комплектного товару в податковій накладній

20 лютого 2017 805

Як вважають податківці, складаючи податкову накладну в разі постачання товарів у наборі (комплекті), у графі 2 «Номенклатура товарів/послуг продавця» розділу Б необхідно зазначити номенклатуру товарів, які входять до набору (комплекту). У графі 3 «Код товару згідно з УКТ ЗЕД» записати код УКТ ЗЕД: для підакцизних товарів — 10 знаків, для інших товарів — не менше ніж чотири знаки.

Щодо визначення країни походження товару податківці нагадали, що за статтею 36 Митного кодексу України  (МК) країною походження товару вважають країну, в якій товар повністю вироблено або піддано переробці за критеріями, встановленими МК.

Крім того, коли у виробництві товару беруть участь дві чи більше країни, країною походження товару вважають ту з них, де відбулися останні операції з переробки, достатні, аби товар отримав основні характерні риси повністю виготовленого товару, що відповідають критеріям достатньої переробки (ст. 40 МК).

Контролери також нагадали про критерії достатньої переробки, встановлені МК. І якщо з імпортованих товарів виробили інші види продукції, але такі товари не були піддані достатній обробці/переробці на митній території України та класифікаційний код товару згідно з УКТ ЗЕД на рівні будь-якого з перших чотирьох знаків залишився незмінним, то вироблені/оброблені/перероблені товари вважають товарами імпортного походження. Тому під час їх постачанні код УКТ ЗЕД у податковій накладній не змінюється, тож комплектувальні зібраного товару зазначають поелементно.

Лист ГУ ДФС у м. Києві від 13.02.2107 № 2888/10/26-15-14-05-04-22Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль