Коли у податковій накладній зазначають комплектуючі зібраного товару

3 лютого 2017 607

У податковій накладній в окремих рядках зазначають обов’язкові реквізити, визначені у пункті 201.1 Податкового кодексу України.

Зокрема, у графі 2 податкової накладної зазначають повне найменування товару та окремих поставлених його частин. Відомості графи «Номенклатура товарів/послуг продавця» мають відповідати формулюванню у первинних документах, що супроводжують постачання таких товарів/послуг.

У графі 3 записують код товару згідно з УКТ ЗЕД.

Країною походження товару вважається країна, у якій товар повністю вироблено або піддано достатній переробці відповідно до критеріїв, встановлених Митним кодексом України (МК).

Якщо у виробництві товару беруть участь дві чи більше країни, країною походження товару вважають ту, в якій відбулися останні операції з переробки, достатні для того, аби товар отримав основні характерні риси повністю виготовленого товару, що відповідають критеріям достатньої переробки, визначеним у статті 40 МК.

Якщо з імпортованих товарів вироблено інші види продукції, але вони не були піддані достатній обробці/переробці на митній території України і класифікаційний код товару згідно з УКТ ЗЕД на рівні будь-якого з перших чотирьох знаків залишився незмінним, такі вироблені, оброблені/перероблені товари вважають товарами імпортного походження. Відповідно, під час їх постачання код УКТ ЗЕД у податковій накладній не змінюється, а комплектувальні зібраного товару вписують поелементно.

Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.01.2017 № 1925/10/26-15-12-01-18Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль