Переглянуто строки сплати митних платежів і підстави оформлення аркуша коригування

2 лютого 2017 150

Зазнало змін Положення про митні декларації, затверджене постановою КМУ від 21.05.2012 № 450. Змінами, зокрема, передбачено сплату митних платежів у місяці переміщення товарів через митний кордон України за періодичною митною декларацією.

Так, у разі ввезення товарів (крім переміщуваних стаціонарними засобами транспортування) на митну територію України за періодичною митною декларацією календарним місяцем переміщення товарів через митний кордон України є місяць, у якому товари доставлено до митниці оформлення періодичної митної декларації.

У разі вивезення товарів (крім переміщуваних стаціонарними засобами транспортування) за межі митної території України за періодичною митною декларацією календарним місяцем переміщення товарів через митний кордон України є місяць, у якому митниця пропустила товари за межі митної території України.

Крім того, передбачено вимогу щодо заповнення аркуша коригування у разі внесення до митної декларації змін, пов’язаних із:

  • доплатою або поверненням митних платежів, у т. ч. через скасування рішення митного органу;
  • коригуванням (за письмовим зверненням декларанта або уповноваженої ним особи) вартості товару, що вивозять за межі митної території України, якщо таке коригування не зменшує суми податків, що підлягає сплаті до бюджету.

Зміни чинні з 01.02.2017.

Постанова КМУ від 11.01.2017 № 27Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль