Доходи, отримані від послуг з обробітку землі власною технікою, обов’язково декларуються

26 січня 2017 370

Допоки не розпочався сезон весняно-польових робіт, власники сільськогосподарської техніки, які в минулому році отримали доходи за обробіток землі, повинні подбати про подання податкової декларації про доходи за 2016 рік.

Саме сплачені податки з таких доходів – ПДФО та військовий збір, - це додатковий фінансовий ресурс як для вирішення соціально-економічних питань громад, так і для підтримки обороноздатності України.

Декларувати доходи, з яких у минулому році не було сплачено податків, громадян зобов’язує стаття 164 Податкового кодексу України.

А подати податкову декларацію про майновий стан і доходи  можна в Центрах обслуговування платників, що діють при податкових інспекціях чи їх відділеннях в області. Нагадати про обов’язок подання декларації власникам сільськогосподарської техніки повинні бути зацікавлені керівники органів місцевого самоврядування, оскільки саме вони володіють найповнішою інформацією про джерела доходів мешканців територіальних громад, які очолюють, - акцентують увагу в ГУ ДФС в області. 

Нагадаємо, що в Україні традиційно з 1 січня по 1 травня триває кампанія декларування доходів. У цей час громадяни, які в минулому році отримували доходи, з яких не було сплачено податок з доходів фізичних осіб, звітуються про такі доходи. Саме завдяки деклараційній кампанії місцеві бюджети щороку отримують додаткові мільйонні  надходження.

Головне управління ДФС у Волинській областіПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль