Виправлення помилок у звіті Ф4-ФСС з тимчасової втрати працездатності

12 січня 2017 356

Якщо помилки у звіті за формою Ф4-ФСС з тимчасової втрати працездатності (далі — звіт) виявлені до кінцевого терміну подання звітності, страхувальник має право повторно сформувати і подати звіт до Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі — Фонд) за місцем обліку. Цей звіт вважатиметься чинним.

Якщо ж помилки містяться у раніше поданому страхувальником звіті і стосуються правильності нарахування суми страхових внесків до Фонду за період до 01.01.2011 і витрат за загальнообов’язковим соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, їх можна виправити до початку перевірки Фондом. А саме — подати до Фонду письмове повідомлення про факт і зміст помилок, зазначивши причину їх виникнення, разом із розрахунком донарахованої (зменшеної) суми страхових внесків або витрат, здійснених за рахунок коштів Фонду.

Страхувальник, подаючи звітність до Фонду, має відобразити помилки минулих кварталів звітного року шляхом коригування відповідних показників звітності.

Помилки минулих років, що стосуються фінансових показників, відображають у рядку 3 таблиці I звіту.

Якщо сума отриманих страхувальником від Фонду страхових коштів перевищує фактичні витрати на надання матеріального забезпечення, невикористані страхові кошти повертають до Фонду, що здійснив фінансування, протягом трьох робочих днів.

Зауважимо, що під час заповнення звіту зобов’язання страхувальника або Фонду не можуть мати від’ємного значення.

У разі самостійного повідомлення страхувальником Фонду про факт виявлення помилки та перерахування сум, нарахованих ним, у разі недоплати страхових внесків за період до 01.01.2011 та пені, зайво нарахованих витрат у повному обсязі до початку перевірки Фондом штрафів до страхувальника не застосовують.

Лист ФСС з ТВП від 21.11.2016 № 2.4-16-2037Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль