Оновлено: Верховна Рада прийняла зміни до Податкового кодексу

20 грудня 2016 4297

Верховна Рада України ввечері у вівторок, 20 грудня, прийняла за основу і в цілому підготовлений урядом законопроект №5132 від 15.09.2016 про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році.

Також прийнято Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» (законопроект №5368).

За законопроект № 5132 проголосували 235 народних депутатів за необхідного мінімуму у 226 голосів, за законопроект — 240 депутатів.

Серед іншого внесено зміни до Податкового кодексу щодо підвищення акцизів, екологічного податку, ренти і плати за користування радіочастотними ресурсами для збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році.

Ставка акцизного податку на алкогольні напої збільшується на 20%, на слабоалкогольні на 12%. На тютюнові вироби специфічну ставку збільшується на 30%.

Вводиться автоматизована система контролю за визначенням оціночної вартості.

Передбачено, що рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ, додатково відкриті сільгосппідприємствам, які використовують спецрежим оподаткування, закриваються після сплати податкових зобов'язань за грудень.

Збережено спрощену систему оподаткування, включаючи окрему четверту групу для аграріїв.

Закон щодо покращення інвестиційного клімту вносить зміни до розділів Податкового кодексу України, спрямовані на удосконалення загальних положень щодо адміністрування податків та зборів, а також податку на прибуток підприємств, податку на доходи фізичних осіб, податку на додану вартість, акцизного податку, рентної плати та податку на майно, спеціальних податкових режимів; ліквідацію податкової міліції тощо.

Позаяк остаточні тексти документів ще не оприлюднено, тож потрібно дочекатися офіційного опублікування закону, про що вас буде оперативно повідомлено.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль