Об’єкт оподаткування податком на прибуток у разі переходу зі спрощеної системи оподаткування

28 листопада 2016 234

Фінансовий результат до оподаткування визначають на основі бухобліку, у т. ч. за наданими на спрощеній системі оподаткування послугами, оплату яких проведено після повернення на загальну систему, а також послугами, попередня оплата яких відбулась на спрощеній системі оподаткування.

Розділом III Податкового кодексу України за такими операціями не передбачено коригування фінансового результату до оподаткування на різниці.

Тому єдиноподатники, які з 1 січня поточного року або пізніше переходять на загальну систему оподаткування, сплачують податок на прибуток на підставі податкової декларації за річний звітний період. Такий період для них починається з дати переходу на загальну систему і закінчується 31 грудня поточного року.

Відповідно, у разі переходу на загальну систему оподаткування з IV кварталу 2016 року платник визначає фінансовий результат до оподаткування за даними бухобліку за IV квартал цього року.

Разом із річною декларацією з податку на прибуток підприємств такий платник подає фінансову звітність за 9 місяців та 2016 рік.

Лист ДФС від 11.11.2016 № 24342/6/99-99-15-02-02-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль