Оновлено форми заяв у сфері реєстрації бізнесу

28 листопада 2016 251

Затверджено нові форми заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (форми 1-24).

Реєстраційні дії за оновленими формами проводитимуть уже з 23.11.2016. Відповідно, попередні форми, затверджені наказом Мін’юсту від 06.01.2016 № 15/5, як і власне наказ, із цієї дати визнано такими, що втратили чинність.

Продубльовано норми щодо оприлюднення установчих документів юридичної особи на веб-сайті Мін’юсту. Звичайно, до впровадження програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (далі — ЄДР), а також функціонування порталу електронних сервісів.

Встановлено також, що до запровадження інформаційної взаємодії між ЄДР та інформаційними системами Державної судової адміністрації в частині передачі в електронній формі примірника судового рішення, яке зумовлює зміну відомостей в ЄДР, такі примірники судових рішень подає заявник або надсилає суд у паперовій формі.

У разі подання заявником примірника судового рішення, що набрало законної сили й тягне за собою зміну відомостей в ЄДР, держреєстратор під час проведення державної реєстрації на підставі такого примірника судового рішення обов’язково користується відомостями з Єдиного державного реєстру судових рішень, що відкриті для загального доступу на офіційному веб-порталі судової влади, щоб з’ясувати наявність в цьому реєстрі електронної копії такого рішення та його відповідності за документарною інформацією та реквізитами.

За відсутності рішення суду в Єдиному державному реєстрі судових рішень держреєстратор запитує від відповідного суду примірник такого рішення суду, засвідчений у встановленому порядку.

Наказ Мін’юсту від 18.11.2016 № 3268/Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль