text
Головбух

Оновлено форми заяв у сфері реєстрації бізнесу

  • 28 листопада 2016
  • 250

Затверджено нові форми заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (форми 1-24).

Реєстраційні дії за оновленими формами проводитимуть уже з 23.11.2016. Відповідно, попередні форми, затверджені наказом Мін’юсту від 06.01.2016 № 15/5, як і власне наказ, із цієї дати визнано такими, що втратили чинність.

Продубльовано норми щодо оприлюднення установчих документів юридичної особи на веб-сайті Мін’юсту. Звичайно, до впровадження програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (далі — ЄДР), а також функціонування порталу електронних сервісів.

Встановлено також, що до запровадження інформаційної взаємодії між ЄДР та інформаційними системами Державної судової адміністрації в частині передачі в електронній формі примірника судового рішення, яке зумовлює зміну відомостей в ЄДР, такі примірники судових рішень подає заявник або надсилає суд у паперовій формі.

У разі подання заявником примірника судового рішення, що набрало законної сили й тягне за собою зміну відомостей в ЄДР, держреєстратор під час проведення державної реєстрації на підставі такого примірника судового рішення обов’язково користується відомостями з Єдиного державного реєстру судових рішень, що відкриті для загального доступу на офіційному веб-порталі судової влади, щоб з’ясувати наявність в цьому реєстрі електронної копії такого рішення та його відповідності за документарною інформацією та реквізитами.

За відсутності рішення суду в Єдиному державному реєстрі судових рішень держреєстратор запитує від відповідного суду примірник такого рішення суду, засвідчений у встановленому порядку.

Наказ Мін’юсту від 18.11.2016 № 3268/

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Тримайте руку на пульсі бухгалтерських новин

Зареєструйтеся та отримайте:

  • найсвіжіші бухгалтерські новини
  • спеціалізовані статті від провідних експертів
  • запрошення на освітні заходи

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×