З 22 листопада звітність з акцизного податку - у новій редакції

24 листопада 2016 1884

З 22 листопада 2016 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 26.09.2016 №841, яким внесені зміни до форми декларації акцизного податку та Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку, затверджених наказом Мінфіну від 23 січня 2015 року №14.

Зокрема, у розділі 05 «Вид платника акцизного податку» Декларації акцизного податку, для осіб, які реалізують пальне, з’явилася окрема колонка.

Податкові зобов'язання з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів відтепер декларуватимуться в оновленому розділі Д (раніше це був Розділ Ґ), в якому відображатимуться загальні податкові зобов’язання з акцизного податку за кодом органу місцевого самоврядування за КОАТУУ, без деталізації за видами продукції, яка буде проводитися в додатку 6.

У додатках до декларації акцизного податку теж відбулися зміни. Їх стало 11, тобто на 2 більше. Нові додатки це:

  • Розрахунок суми акцизного податку з реалізації пального відповідно до підпункту 213.1.12 пункту 213.1 статті 213 Кодексу (Додаток 11),
  • Заява про порушення особою, яка реалізує пальне, порядку заповнення та/або порядку реєстрації акцизної накладної / розрахунку коригування (Додаток 9).

У Додатку 1, в якому проводиться розрахунок суми акцизного податку з підакцизних товарів (продукції), на які встановлено специфічні ставки акцизного податку відтепер не відображатимуться операції, визначені підпунктами 213.1.9, 213.1.12 пункту 213.1 статті 213 Кодексу, але декларуватимуться суми акцизного податку, сплаченого із підакцизної сировини, яка використана при виробництві пального, згідно з пунктом 217.6 статті 217 Податкового кодексу.

Порядок заповнення та подання декларації акцизного податку також набув редакційних змін, зокрема, наведено детальний алгоритм заповнення нових додатків.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій областіПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль