Заповнення деяких реквізитів податкових накладних

9 листопада 2016 1431

Фахівці ДФС нагадали, що реквізиту «Вид цивільно-правового договору» у податковій накладній немає. А от реквізит «Номенклатура товарів/послуг продавця» має відповідати формулюванню у первинних документах, якими супроводжується постачання товарів/послуг, та не має містити інших даних, зокрема номера та дати цивільно-правового договору.

Вартісні показники податкової накладної заповнюють у гривнях з копійками. Для графи 6 «Кількість (об’єм, обсяг)» обмеження щодо кількості знаків після коми не встановлено. ПДВ становить 20% або 7% бази оподаткування та додається до ціни товарів/послуг.

Під час коригування сум податкових зобов’язань у графі 1 розділу «Б» розрахунку коригування зазначають номер рядка податкової накладної, до якої складають цей розрахунок, згідно з номенклатурою товарів/послуг, вартість чи кількість яких коригують.

Помилки у графах податкової накладної/розрахунку коригування «Номенклатура товарів/послуг продавця» і «№ з/п рядка податкової накладної, що коригується», що не заважають ідентифікувати операцію, її зміст, період, сторони та суму податкових зобов’язань, не можуть бути підставою для виключення податкової накладної/розрахунку коригування зі складу податкового кредиту.

Виправити помилки у податковій накладній/розрахунку коригування, не пов’язані зі зміною суми компенсації вартості товарів/послуг, можна шляхом складання розрахунку коригування. Для виправлення помилок у першому розрахунку коригування складають другий розрахунок коригування. Такі розрахунки реєструють у Єдиному реєстрі податкових накладних, але у податковій звітності з ПДВ не відображають.

Лист ДФС від 03.10.2016 № 21408/6/99-99-15-03-02-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль