Надання права на використання комп’ютерної програми: з ПДВ чи без

7 жовтня 2016 324
Як роз’яснили податківці, винагороду за надання права на використання комп’ютерної програми не вважають роялті, якщо згідно з ліцензійним договором умови використання обмежені функціональним призначенням такої програми та її відтворення обмежене певною кількістю копій (використання «кінцевим споживачем»).

Такий платіж є оплатою вартості поставленої комп’ютерної програми (її копій), операція з постачання якої звільняється від оподаткування ПДВ.

При цьому у платника ПДВ — постачальника таких послуг обов’язок з нарахування податкових зобов’язань з ПДВ не виникає. Відповідно, у платника ПДВ — покупця немає податкового кредиту за такою операцією.

У разі якщо платником ПДВ — постачальником були визначені податкові зобов’язання з ПДВ за такою операцією та складена податкова накладна і зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних, постачальник має здійснити коригування податкових зобов’язань шляхом складання розрахунку коригування до такої податкової накладної.

Лист ДФС від 12.09.2016 № 19600/6/99-99-15-03-02-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль