Якщо суд скасував рішення митниці про коригування митної вартості

27 вересня 2016 107
У разі незгоди з рішенням митних органів щодо визначення митної вартості або митного оформлення, декларант (суб’єкт господарювання) може оскаржити ці рішення у судовому порядку.

Якщо у рішенні суду буде констатована хибність рішень чи дій митних органів, які зумовили помилкову або надмірну сплату сум митних платежів, ці платежі повертаються декларанту в порядку і на умовах, встановлених у статті 301 Митного кодексу, статті 43 Податкового кодексу і статті 45 Бюджетного кодексу на підставі його заяви, складеної у довільній формі, яка підписується керівником і головним бухгалтером суб’єкта господарської діяльності або фізичною особою із зазначенням причин повернення коштів, напрямом їх перерахування та відповідним пакетом документів.

Відповідні підрозділи митниці, яка здійснювала оформлення митної декларації, перевіряють обґрунтованість повернення заявлених сум. За умови відсутності передбачених законодавством підстав для неповернення таких коштів, готується висновок про повернення з Державного бюджету України надмірно сплачених митних платежів, який передається для виконання відповідному органу Казначейства.

На підставі отриманого висновку орган Казначейства здійснює повернення декларанту помилково або надміру сплачених сум митних платежів у місячний термін з дня прийняття висновку.

Прес-служба ГУ ДФС у Вінницькій областіПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль