Головбух

На низку господарюючих суб’єктів чекають позапланові податкові перевірки

  • 20 вересня 2016
  • 2874

Солом’янський районний суд м. Києва задовольнив клопотання слідчого з ОВС слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Київській області про дозвіл на проведення у рамках кримінального провадження позапланової документальної перевірки з питань дотримання вимог податкового законодавства близько тисячі суб’єктів господарювання Київського та інших регіонів України за період з 01.01.2014 по 29.07.2016. Організувати проведення перевірок доручено ДФС.

До чорного переліку потрапили юридичні та фізичні особи — підприємці реально діючого сектору економіки України, які в 2014-2016 роках скористалися послугами (сформували податковий кредит) від близько 80 підприємств, що мають ознаки «фіктивності» та входять до складу транзитно-конвертаційної групи.

Зокрема, досудовим розслідуванням у зазначеному кримінальному провадженні встановлено, що відповідні транзитно-конвертаційні підприємства вiдсутнi за своїм мiсцезнаходженням і зареєстровані або перереєстровані на підставних осіб, з метою прикриття незаконної діяльності, шляхом використання їх реквізитів та банківських рахунків у злочинних схемах зі створення штучної документальної видимості здійснення фінансово-господарських операцій для незаконного завищення валових витрат з податку на прибуток підприємств та податкового кредиту з ПДВ підприємствам реального сектору економіки. На банківські рахунки цих суб’єктів господарської діяльності з ознаками «фіктивності» перераховувалися грошові кошти реально діючих підприємств за нібито надані послуги, виконані роботи чи поставлені товари з метою переведення грошових коштів у готівкову форму та повернення їх клієнтам за вирахуванням певних відсотків.

Ухвала Соломянського районного суду м. Києва від 01.08.2016 № 760/6919/16-к

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл