Чергові пом’якшення обмежень на валютному ринку

15 вересня 2016 678
Національний банк України продовжує лібералізувати тимчасові адміністративні обмеження.

Так, зі 100 до 250 тис. грн. на добу збільшено розмір готівки, яку клієнти банку можуть отримати в іноземній валюті з поточних і депозитних рахунків через каси та банкомати.

Окрім цього, компанії-резиденти, які отримали від нерезидентів кредити або позики, зможуть купувати іноземну валюту для погашення такої заборгованості навіть за наявності на їхніх рахунках власних коштів в іноземній валюті на суму понад 25 тис. доларів США.

Також Нацбанк призупинить видачу індивідуальних валютних ліцензій фізособам для здійснення інвестицій за межі України. Адже такі інвестиції не вважаються сприятливими для розвитку вітчизняної економіки.

Нагадаємо, що з початку червня Нацбанк уже запровадив дозвіл на купівлю іноземної валюти з метою репатріації дивідендів, подовжив строк розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів з 90 до 120 календарних днів, а також зменшив обов’язковий продаж надходжень в Україну в іноземній валюті на користь юридичних осіб з 75% до 65%.

Зміни затверджені постановою Правління НБУ від 14.09.2016 № 386, набирають чинності 15 вересня 2016 року і діють до 15 грудня 2016 року включно.

Прес-служба НБУПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль