Добровільно-примусова декомунізація для суб’єктів господарювання

14 вересня 2016 406
Зміна назв (перейменування) скверів, бульварів, вулиць, провулків, узвозів, проїздів, проспектів, площ, майданів, набережних, мостів, інших об’єктів топоніміки населених пунктів, проведена у зв’язку із декомунізацією, з позиції Мін’юсту, підлягає відображенню в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (далі — ЄДР).

Адже лише коли документи та відомості, що підлягають внесенню до ЄДР, унесені до нього, вони вважаються достовірними і можуть бути використані у спорі з третьою особою. Водночас відомості, що містяться в ЄДР, використовуються для ідентифікації юридичної особи, її відокремленого підрозділу, фізичної особи — підприємця, у т. ч. під час провадження ними господарської діяльності та відкриття рахунків у банках та інших фінустановах.

При цьому регулятор знову ж таки визнає, що не визначено певного строку для внесення змін щодо місцезнаходження юрособи, місця проживання фізособи у зв’язку із перейменуванням топоніміки населених пунктів. Тому суб’єкти господарювання можуть вносити зміни, наприклад, щодо назви вулиці, у загальному порядку при внесенні змін до своїх установчих документів, пов’язаних зі зміною складу своїх учасників (засновників, власників), структури управління тощо.

У свою чергу, законодавство не містить імперативних вимог щодо внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у зв’язку з перейменуванням адрес реєстрації нерухомого майна. Тож зазначення у правовстановлювальних документах адрес об’єктів нерухомого майна, що існували до такого перейменування, не впливає на зміст права власності та чинність цих документів.

Лист Мін’юсту від 21.06.2016 № 21413/677-0-2-16/8 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль