Чи скасовують акт інвентаризації за анулювання реєстрації реалізатора пального

14 вересня 2016 91
Податківці нагадали, що виключення платника податку з реєстру платників акцизного податку з реалізації пального здійснюється:

• якщо відповідна особа подає реєстраційну заяву про анулювання реєстрації у разі припинення діяльності з реалізації пального. Заява надсилається у порядку, встановленому для реєстрації, і розглядається контролюючим органом протягом трьох робочих днів після її подання. У такому разі датою анулювання реєстрації платника податку є дата виключення з реєстру платників;

• за самостійним рішенням контролюючого органу за основним місцем обліку особи, стосовно якої до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (далі — ЄДР) внесено запис про припинення юрособи чи підприємницької діяльності фізособою-підприємцем. Таке рішення контролюючий орган приймає протягом трьох робочих днів після надходження відомостей з ЄДР. У такому разі датою анулювання реєстрації платника податку є дата внесення до ЄДР запису про припинення.

У день виключення з реєстру платників ДФС автоматично формує та надсилає особі, виключеній з реєстру платників, витяг з реєстру платників в електронному вигляді.

При цьому чинне законодавство не передбачає за таких обставин можливості скасування поданого до контролюючого органу акта інвентаризації обсягів залишку пального.

Суб’єкт господарювання може звернутись до контролюючого органу, до якого поданий такий акт, із проханням провести перевірку зазначених у ньому даних. Зокрема, дані акта можуть бути перевірені контролюючим органом протягом шести календарних місяців із дня його подання.

Лист ДФС від 01.09.2016 № 18911/6/99-99-12-03-03-15 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль