Коли немає потреби повідомляти ДФС про прийняття працівника на роботу

8 вересня 2016 2535
Мінсоцполітики навело кілька ситуацій, коли не потрібно подавати ДФС та її територіальним органам повідомлення про прийняття працівника на роботу.

По-перше, у випадку коли власник виконує функції з управління підприємством, чи фізична особа працює на громадських засадах, чи стажист навчається у роботодавця на підставі договору про стажування, який є різновидом договору цивільно-правового характеру, тобто без укладення трудового договору.

По-друге, у разі поновлення працівника на роботі за рішенням суду. Позаяк поновлення на попередній роботі відбувається з дати звільнення працівника, яка відповідно до судового рішення визнається недійсною, і час вимушеного прогулу оплачується та зараховується до стажу роботи, що дає право на щорічну основну відпустку.

По третє, у випадку виходу працівника з відпустки, зокрема відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, відпустки без збереження заробітної плати. Адже зазначені види відпусток зараховуються як до загального, так і до безперервного стажу роботи і до стажу роботи за спеціальністю. І дія трудового договору при цьому не припиняється.

Лист Мінсоцполітики від 08.08.2016 № 1102/13/84-16 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль