Алгоритм дій «неприбутківців» у перехідний період до 01.01.2017

6 вересня 2016 666
За інформацією ДФС, для внесення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі — Реєстр) протягом двох місяців з 16.07.2016 до неприбуткових організацій надходитимуть письмові запити про надання у місячний строк з дня їх отримання відповіді щодо:

• відповідності неприбуткової організації вимогам, встановленим пунктом 133.4 Податкового кодексу України (ПК), та завірених нею копій установчих документів організації;

• завірених ЖБК копій документів, що підтверджують дату прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом житлового будинку і факт спорудження або придбання такого будинку ЖБК.

Утім такі запити не надсилаються неприбутковим організаціям, установчі документи яких оприлюднені на порталі електронних сервісів та відповідають законодавчим вимогам. Від неприбуткових організацій не вимагається також надання копій тих установчих документів, що оприлюднені на порталі електронних сервісів.

Якщо неприбуткова організація не подавала до контролюючого органу заяву з позначкою «зміни» або «доповнення» у разі здійснення відповідних змін, ДФС рекомендує такій організації подати до контролюючого органу і реєстраційну заяву за формою № 1-РН.

Неприбуткові організації, що повідомлені про встановлення невідповідності на підтвердження їх статусу документів, до 01.01.2017 зобов’язані привести ці документи у відповідність до вимог ПК. А інакше — після 01.01.2017 будуть виключені з Реєстру.

Окремо ДФС проінформувала про:

• зміни в структурі кодів ознаки неприбутковості;

• зменшення обсягу та відкритість даних у Реєстрі;

• уточнення порядку подання документів для включення до Реєстру (для кожного типу документів визначено можливі способи їх подання);

• оновлення процедур розгляду поданих «неприбутківцями» документів, включення їх до нового Реєстру, контролю за достовірністю та актуалізацією даних Реєстру, реєстрації змін щодо неприбуткової організації та виключення її з Реєстру тощо.

Насамкінець Служба відзначила значне скорочення нової форми реєстраційної заяви № 1-РН. Тепер ця форма містить мінімальний набір даних про неприбуткову організацію, що дає змогу значно зменшити час на її заповнення.

Лист ДФС від 25.08.2016 № 28602/7/99-99-15-02-01-17 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль